Informácie pre zákazníkov

Ako prebieha úhrada zákazky?
Pred výrobou sa hradí záloha vo výške 40% z celkovej čiastky. Doplatok sa hradí vopred na účet alebo v hotovosti pri dodaní.
Ako prebieha dodanie zákazky?
V deň dodania bazéna Vám pred odchodom pošleme informatívne sms, že sme na ceste k Vám. Zapojenie sa vykonáva v deň dodania bazéna, iný termín je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka. Na zloženie a usadenie bazéna je nutné zaistiť z Vašej strany potrebný počet osôb: bazén 3x4 -3x5 5 osôb, bazén 3x6 - 3x7 7 osôb.
Ako sa počíta cena dopravy?
Cena dopravy je 55€/100km. Zahrnutá je cesta k zákazníkovi aj späť. Cena je platná iba na území SR.
Je potrebné používať zároveň filtračné zariadenie aj bazénovú chémiu?
Áno, ak chcete, aby bola Vaša voda naozaj dokonale čistá je potrebné zaobstarať oboje. Základom je sledovať hodnoty pH a Cl.
Čo znamená vyváženosť pH?
pH určuje zásaditosť alebo kyslosť vodných roztokov. Ideálna hodnota je medzi 6,8 a 7,2. Ak je hodnota nižšia spôsobuje koróziu kovových povrchov a pokiaľ vyššia, vedie k tvorbe minerálnych zákalov. Pri nepriaznivých hodnotách pH tiež nemusí fungovať bazénová chémia tak, ako má. Je teda potrebné vodu testovať z času na čas spoľahlivým testerom a prípadne hodnoty pH upraviť.
Ste priami výrobcovia bazénov?
Áno sme priami výrobcovia plastových bazénov. Naša rodinná firma s dlhoročnou praxou Vám zaručuje maximálnu kvalitu dodaných výrobkov.

Dokumenty na stiahnutie